Výškové práce všetkých druhov

Naša firma má dlhoročné skúsenosti s prácami vo výškach. Či už sa jedná o maliarske práce, izolácie, opravy a čistenie fasád, bežné opravy a

výškové montáže za použitia plošiny alebo zlaňovacej techniky.

Natieranie a opravy plechových striech

Jednou z našich hlavných náplní práce sú renovácie plechových striech. Pokiaľ sa jedná o plechové strechy, naša práca zahŕňa čistenie strechy vysoko-tlakovým čističom, oplach/odmasnenie a náter dvoma vrstvami farby.  Pri práci používame najkvalitnejšie materiály, a všetko potrebné na vykonanie práce zabezbečíme. Na vás je už len vybrať farbu. 

Pokrývanie a
zateplovanieb Fatrafolom a lepenkou

Jednou z našich dalších hlavných činností je práca s fatrafolom a lepenkou. Či už sa jedná len o jednoduchú renováciu, alebo o zložitejšiu opravu zo zateplením, s každou z týchto úloh sme sa už stretli a sme na ňu pripravení. Tak ako pri každej našej práci zabezpečíme všetko potrebné v najvyššej kvalite.

Galéria

Cenová ponuka

Náš tím pracovníkov je pripravený splniť každú vašu požiadavku, stačí vyplniť nezáväzný objednávkový formulár, a my vám do 24 hodín vytvoríme cenovú kalkuláciu a časový harmonogram prác úplne zadarmo. Pre presnejšiu kalkuláciu oceníme zaslenie výmer prípadne priloženie fotodokumentácie na email.

Nezáväzná cenová ponuka