Renovácie a opravy striech

Renovácie plechových striech

Jednou z našich častých náplní práce sú renovácie plechových striech. Pokiaľ sa jedná o plechové strechy, naša práca zahŕňa čistenie strechy vysoko-tlakovým čističom, oplach/odmasnenie a náter dvoma vrstvami farby.  Pri práci používame najkvalitnejšie materiály, a všetko potrebné na vykonanie práce zabezbečíme. Na vás je už len vybrať farbu.


Renovácie kanadského šindu

Opravy alebo pokladanie nového kanadského šindlu je v dnešnej dobe pomerne zriedkavé no stále sa nájdu ľudia ktorý tento druh striech preferujú a nedajú naň dopustiť. Naša firma ponúka zistenie porblému pri zatekaní, opravy strech rôznych formátov, prípadne kompletnú výmenu celej plochy. Taktiež ponúkame výmenu kanadského šindlu za iný typ krytiny.

Renovácie lepenky a asfaltovýh striech

Asfaltové pásy sa v minulosti používali na pokrytie väčšiny rovných striech. Preto je čím daľej tým viac zákazníkov, ktorých už nebaví neustále opravovať opotrebované časti asfaltových pásov za nemalé peniaze po každej zime. Vykonávame aj opravy, no vo väčšine prípadov odporúčame výmenu. Ideálnym riešením je kompletná výmena za fóliu v našom prípade fatrafol. Tento druh strešných pásov je omnoho trvácnejší a spoľahlivejší. Výhodou je aj možnosť zateplenia strechy priamo na starú lepenku.

Mám záujem o renováciu/opravu strechy